O nás

Holubárska Revue je odborný časopis pre chovateľov poštových holubov, vydávaný mesačne a distribuovaný v Slovenskej republike a Českej republike.

Ako službu našim čitateľom sme spustili sekciu "Predaj holubov za fixné ceny", kde môže každý ponúknuť svoje holuby širokej holubárskej verejnosti.
Do budúcnosti pripravujeme aj spustenie online časopisu Holubárska Revue, ktorý bude určený tým, ktorí radšej čítajú na internete, ako v tlačenom médiu.
V jesennom období 2020 pripravujeme aj spustenie aukčného portálu poštových holubov, kde naši čitatelia môžu vydražiť svoje holuby, alebo nakúpiť posily do svojich holubníkov.
Radi by sme sa od Vás, našich ctených čitateľov dozvedeli, čo by ste chceli mesiac čo mesiac nachádzať na stránkach časopisu Holubárska Revue. Vaše podnety prosím píšte na náš e-mail redakcia@holubarskycasopis.sk


Vopred Vám ďakujeme za Vašu spoluprácu.

Poslanie časopisu

Mesačník "Holubárska Revue" v celofarebnom prevedení obsahuje 28 - 32 strán odborného textu, reportáží, fotografií, dobrých rád, odborných rubrík ako sú napr.:
- Zdravotno-veterinárna rubrika,
- Chovateľské rady,
- Pretekárske rady,
- Preklady zo svetových holubárskych periodík,
- Rubrika “Urob si sám”,
- Genetika poštových holubov,
- Testy krmív a doplnkov výživy pre PH,
- Reportáže z holubníkov TOP chovateľov zo SR a ČR,
- Reportáže z návštev u výrobcov potrieb pre PH,
- Názory a argumenty našich čitateľov,
- Rubrika “Z našich regiónov”
- Reportáže z Európskych výstav PH,
- Niečo z kulinárskeho sveta pre manželky a priateľky,
- A k tomu veľa a veľa zaujímavých fotografií zo sveta Poštových holubov

Redakcia

Časopis "Holubarska Revue" bude v predaji aj v niektorých predajniach s chovateľskými potrebami v Českej republike a na Slovensku. Zoznam predajcov

Predplatné

Holubársku Revue je možné objednať cez objednávkový formulár pod odkazom Objednávka. Predplatné na rok 2020 je 27Eur (vrátane DPH). Platbu je možné uskutočniť bankovým prevodom na: názov účtu: PTH, IBAN: SK44 1100 0000 0029 4601 7849, číslo účtu: 29 4601 7849/1100 - Tatra Banka. Je možné aj požiadať o zaslanie poštovej poukážky v objednávkovom formulári v políčku "Poznámka", ktorú Vám zašleme poštou.

Archív